Μαθήματα κατεύθυνσης ΑΚ0235 και ΑΚ0234

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Διδασκόντων Τελευταία ενημέρωση : Δευτέρα, 15 Οκτωβρίου 2018 Γράφτηκε από τον/την Τσοκακσίδου Δήμητρα

Αγαπητοί φοιτητές, αγαπητές φοιτήτριες,

Παρακαλούνται όσοι/όσες έχουν κάνει εγγραφή στις κανονικές λίστες των μαθημάτων ΑΚ0235 ΓΛΩΣΣΙΚΗ ΔΙΑΜΕΣΟΛΑΒΗΣΗ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΞΕΝΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ  και ΑΚ0234 ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΕΙΜΕΝΩΝ Ι να έρθουν στο μάθημα την Πέμπτη και την Παρασκευή αντίστοιχα. Εάν υπάρξουν κενές θέσεις, θα ειδοποιηθούν οι φοιτητές/φοιτήτριες που έχουν εγγραφεί στις λίστες με τους αναπληρωματικούς. Όσοι επικοινωνήσατε μαζί μου με email αλλά δεν έχετε κάνει εγγραφή δυστυχώς δεν μπορείτε να γίνετε δεκτοί, καθώς θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας (βλ. λίστες με αναπληρωματικούς).

Με φιλικούς χαιρετισμούς

Δ. Τσοκακτσίδου

Νέα υπηρεσία για απόφοιτους:
Ηλεκτρονικές αιτήσεις πιστοποιητικών

Έναρξη προγράμματος, ενημέρωση και πρώτο μάθημα πρώτης θεματικής ενότητας
Παρασκευή 28-9-2018, ώρες 10:00-15:00 στο Κεντρικό Αμφιθέατρο, Παλαιά Φιλοσοφική Σχολή Α.Π.Θ.

Αναγόρευση της Νίκης Eideneier-Αναστασιάδη σε Επίτιμη Διδάκτορα του Τμήματος Γερμανικής Γλώσσας και Φιλολογίας του Α.Π.Θ. - 15.05.2018

DAAD-Hochschulpartnerschaft mit Griechenland (2017–2019)
Aktuelle Forschungsfelder in den deutschen und griechischen Literatur- und Kulturwissenschaften: Synergien und Potentiale