Ηλεκτρονική αξιολόγηση μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου 2017

Κατηγορία: News Γράφτηκε από τον/την Τσώχου Σοφία

Σας ενημερώνουμε οτι η ηλεκτρονική αξιολόγηση των μαθημάτων του χειμερινού εξαμήνου του Τμήματος (προπτυχιακών και μεταπτυχιακών) θα ξεκινήσει στις 11 Δεκεμβρίου 2017 και θα ολοκληρωθεί στις 12 Ιανουαρίου 2018. Η συμμετοχή όλων των προπτυχιακών και μεταπτυχιακών φοιτητών/τριών είναι ιδιαίτερα σημαντική για την αποτύπωση της εκπαιδευτικής διαδικασίας και θα συμβάλλει στη βελτίωσή της.

Θα υπάρξει ανατροφοδότηση σχετικά με τις απαντήσεις/παρατηρήσεις σας.

Στην ιστοσελίδα της ΜΟΔΙΠ μέσω του συνδέσμου Είσοδος, χρησιμοποιώντας τον πανεπιστημιακό σας λογαριασμό μπορείτε να  αξιολογήσετε τα μαθήματα που παρακολουθείτε σε αυτό το εξάμηνο, καθώς και τους αντίστοιχους διδάσκοντες. Στο σύνδεσμο Οδηγίες Χρήσης θα βρείτε τις απαραίτητες διευκρινίσεις για τη διαδικασία της αξιολόγησης.

Σας ευχαριστούμε για τη συνεργασία.

Η Πρόεδρος του Τμήματος
Καθ. Αγγελική Κοιλιάρη