Δηλώσεις μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου 2017-2018

Κατηγορία: News Γράφτηκε από τον/την Τσώχου Σοφία

Παρακαλούνται οι προπτυχιακοί και μεταπτυχιακοί φοιτητές/τριες του Τμήματος, να προβούν στην ηλεκτρονική δήλωση μαθημάτων για το τρέχον χειμερινό εξάμηνο από τις 9.10.2017 – 27.10.2017 μέσω της ιστοσελίδας του Α.Π.Θ. https://sis.auth.gr/

Υπενθυμίζεται  ότι για το τρέχον εξάμηνο μπορούν να δηλωθούν ΜΟΝΟ μαθήματα των χειμερινών εξαμήνων για ΟΛΟΥΣ τους προπτυχιακούς φοιτητές, εκτός από αυτούς που βρίσκονται στο 9ο εξάμηνο των σπουδών τους και πάνω και οι οποίοι μπορούν να δηλώσουν όσα υποχρεωτικά μαθήματα οφείλουν, ανεξάρτητα  εάν αυτά διδάσκονται ή όχι στο εαρινό ή στο χειμερινό εξάμηνο.

ΠΡΟΣΟΧΗ:

·         Οι φοιτητές ΔΕΝ θα μπορούν να προσέλθουν στις εξετάσεις μαθημάτων που δεν έχουν δηλώσει.

·         Στην εξεταστική περίοδο Σεπτεμβρίου οι φοιτητές μπορούν να εξεταστούν μόνο σε μαθήματα που συμπεριλαμβάνονται στις δηλώσεις του χειμερινού και του εαρινού εξαμήνου του ίδιου ακαδημαϊκού έτους.

·         Επίσης ΔΕΝ θα μπορούν να προμηθευτούν σύγγραμμα από τον «ΕΥΔΟΞΟ» για μάθηματα που δεν έχουν δηλώσει.

Σε περίπτωση που αντιμετωπίσετε προβλήματα πρόσβασης παρακαλείστε να επικοινωνήσετε τηλεφωνικά στον αριθμό 2310 999000 (Κέντρο Λειτουργίας Δικτύου Α.Π.Θ.).

Μετά το πέρας της παραπάνω ημερομηνίας δε θα γίνει δεκτή καμία εκπρόθεσμη δήλωση μαθημάτων.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος